O nas

MIAŁYŚMY MARZENIE, aby stworzyć produkty, które nie zawiodą nas w żadnych okolicznościach.  Postanowiłyśmy, że pogoda nie będzie powstrzymywać nas ani naszych rodzin przed wspólnym odkrywaniem świata.

 

 

 

Jednocześnie, od początku bezkompromisowo postawiłyśmy na BEZPIECZEŃSTWO PRODUKTU.  

 

 

 

Wierzymy, że WSZYSTKO, CO NAJLEPSZE PŁYNIE Z NATURY. Natura nas karmi, pomaga nam zachować zdrowie i budować odporność, koi nasze nerwy wśród swojej zieleni. Naturalnym wyborem była więc NASZA WEŁNA MERINO (dowiedz się o niej więcej klikając tutaj). Dlatego postanowiłyśmy stworzyć z niej całą kolekcję naszych termoaktywnych ubrań i akcesoriów dla dzieci.   

 

 

DĄŻYMY DO PERFEKCJI. Starannie przemyślałyśmy konstrukcję naszych produktów pod kątem fukcjonalności i wygody użytkowania. Każde przeszycie, zatrzask i kieszeń są właśnie tam, gdzie myślimy, że powinny być. Znamy się na tym – w końcu jesteśmy mamami. Zadbałyśmy także o to, aby nasze wełniane ubrania i akcesoria nie farbowały w praniu i nadawały się do prania w pralce.

 

 

SZYJEMY ODPOWIEDZIALNIE. Nasze kolekcje powstają w małej, lokalnej szwalni, a cały proces produkcyjny przebiega na terytorium Unii Europejskiej. Nasza produkcja opiera się wyłącznie na dzianinach 100% merino posiadających certyfikat Oeko Tex Standard 100, co oznacza, że zostały one przebadane pod kątem obecności substancji szkodliwych dla zdrowia ludzkiego oraz mających znaczenie dla środowiska. Tym samy certyfikatem opatrzone są nawet metki odzieżowe, których używamy w naszej produkcji.

 

 

Wszystkie wzory na naszej dzianinie merino powstają na nasze indywidualne zamówienie. To samo dotyczy większości kolorów, które są przez nas starannie dobierane i nanoszone na naszą wełnę przy użyciu certyfikowanych barwników. Z dumą uznajemy więc nasze wyroby za UNIKATOWE.

 

Składamy w Twoje ręce produkty, którym ufamy. Noszą je przecież nasze rodziny.

 

Ola & Marta

Założycielki Woolbies

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl