Reklamacje i zwroty

 

REKLAMACJE

Przed odebraniem przesyłki zawsze sprawdź, czy nie uległa uszkodzeniu w transporcie. Jeżeli opakowanie posiada widoczne uszkodzenia zewnętrzne, zalecamy odmówienia przyjęcia przesyłki, a następnie skontaktowanie się z nami pod adresem e-mail: shop@woolbies.eu.

Po opłaceniu kwoty pobrania i pokwitowaniu odbioru paczki istnieje możliwość otwarcia paczki w obecności kuriera - w przypadku stwierdzenia niezgodności, sporządzany jest protokół rozbieżności, który stanowi podstawę późniejszej reklamacji.

Jeżeli zakupiony towar okazuje się mieć wady fabryczne lub jest niezgodny z opisem, prosimy o postępowanie zgodnie z poniższą procedurą reklamacyjną:

 1. Prześlij do nas na adres shop@woolbies.eu numer zamówienia, opis wady i załącz zdjęcie wadliwego towaru. Skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia procedury reklamacyjnej.
 2. Następnie prześlij do nas produkt, który chcesz zareklamować.
 3. ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki poinformujemy Cię mailowo lub telefonicznie o wyniku postępowania reklamacyjnego.
 4. Jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, w ciągu 7 dni roboczych od dnia podjęcia decyzji, zrekompensujemy poniesione przez Ciebie koszty, najczęściej poprzez: przesłanie nowego egzemplarza produktu lub zwrot pieniędzy (przysługujące Ci uprawnienia z tytułu rękojmi zostały wskazane w Regulaminie sklepu). Wymiana produktu dokonana zostanie na nasz koszt. Dokonamy także zwrotu kwoty zapłaconej za wysłanie produktu.
 5. Jeżeli reklamacja zostanie uznana za nieuzasadnioną, przekażemy Ci szczegółowe uzasadnienie podjętej decyzji i w ciągu 14 dni roboczych odeślemy reklamowany produkt.

W razie wątpliwości, zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: shop@woolbies.eu lub telefonicznie pod numer telefonu 607614136; 502837516. Udzielimy Ci wskazówek, jak szybko i bezproblemowo przeprowadzić reklamację.

 

ODSTĄPIENIE OD UMOWY

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, jeżeli jesteś Konsumentem (tj. nabywasz produkt bez związku z prowadzoną działalnością gospodarczą lub zawodową), masz prawo odstąpić od zawartej z nami umowy w terminie 14 dni, bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym towaru został przez Ciebie lub wskazaną przez Ciebie osobę, inną niż przewoźnik, odebrany. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy wystarczy wysłanie nam informacji o odstąpieniu przed upływem tego terminu.

 1. Chcąc skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, poinformuj nas o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy pisemnie na adres WOOLBIES ALEKSANDRA BRYKCZYŃSKA-GRUDZIŃSKA, FILIP PAPIS SPÓŁKA CYWILNA, al. Papieża Jana Pawła II 35/2, 70-453 Szczecin, lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres shop@woolbies.eu. Możesz skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy.
 2. W przypadku poinformowania nas o odstąpieniu za pomocą poczty elektronicznej, prześlemy Ci potwierdzenie przyjęcia oświadczenia o odstąpieniu na adres elektroniczny, z którego Twoje oświadczenie zostało wysłane.
 3. W celu odstąpienia od umowy, możesz skorzystać z wzoru formularza umieszczonego na końcu Regulaminu naszego sklepu, jednak nie jest to obowiązkowe.
 4. Następnie, w terminie nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o odstąpieniu od umowy, zwróć nam towar na adres WOOLBIES ALEKSANDRA BRYKCZYŃSKA-GRUDZIŃSKA, FILIP PAPIS SPÓŁKA CYWILNA, al. Papieża Jana Pawła II 35/2, 70-453 Szczecin. Termin jest zachowany, jeżeli odesłanie towaru nastąpi przed upływem terminu 14 dni.

SKUTKI ODSTĄPIENIA

 1. W przypadku odstąpienia od zawartej umowy, zwrócimy Ci niezwłocznie wszystkie otrzymane płatności, w tym koszty dostarczenia towaru (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Ciebie sposobu dostarczenia, innego, niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia towaru).  Informujemy, że możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania towaru lub do czasu dostarczenia nam dowodu jego odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
 2. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Ciebie użyte w pierwotnej transakcji, chyba że zgodzisz się na inne rozwiązanie. W każdym przypadku nie poniesiesz żadnych opłat w związku z tym zwrotem.
 3. W przypadku odstąpienia, poniesiesz bezpośredni koszt zwrotu towaru.

W razie wątpliwości, zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: shop@woolbies.eu lub telefonicznie pod numer telefonu 607614136; 502837516. Udzielimy Ci wskazówek, jak szybko i bezproblemowo odstąpić od umowy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl